شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

به وب مارکت خوش آمدید.

مرجع سایت های آماده و … و ارائه دهنده خدمات و محصولات دیجیتال در ایران که با گردهم‌‌‌آوری منابع انسانی توانمند و برجسته بدنبال خلق ارزش برای ذینفعان خود می باشد. وب مارکت دارای تیم توسعه در سمت محصول با تیم قدرتمند فنی و تیم کارکشته و با تجربه بازاریابی برای افزایش سهم بازار حداکثری خود است

وب مارکت چیست و چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

وب مارکت با الگو برداری از نمونه خارجی و داخلی خود envato و ژاکت راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای طراحان و برنامه نویسان باشد.

۶ ماه گارانتی بازگشت وجه

با خرید هر محصول از وب مارکت، ۶ ماه پشتیبانی تضمین شده همراه با گارانتی بازگشت وجه دریافت خواهید کرد

بروز رسانی خودکار محصولات

با نصب بروز رسان هوشمند، محصولات خریداری شده از وب مارکت را از پیشخوان وردپرس بروز رسانی کنید

تضمین کیفیت و اصالت محصولات

کلیه محصولات وب مارکت تنها پس از تایید کیفیت و اصالت تیم تخصصی بررسی محصول، در وب مارکت قرار می‌گیرند.

داستان وب مارکت

برترین مارکت دیجیتال ایران

وب مارکت از سال ۲۰۱۴ توسط علی حاجی محمدی تاسیس شد و فعالیت خود را به عنوان دومین محصول مجموعه همیار وردپرس،تحت نام Marketwp.ir،به معنی مارکت وردپرس آغاز کرد و بعد از گذشت ۲ سال نام خود را به zhaket.com (ژاکت) تغییر داد و در سال ۲۰۱۷ نیز جشن ۳ سالگی خود را جشن گرفت.

با تیم وب مارکت بیشتر آشنا شوید

تیمی که با یک نفر در سال 94 آغاز به فعالیت کرد و اکنون پس از گذشت 5 سال به 25 نفر رسیده است.

مهدی کاظمی مقدم

مدیر عامل

گارد وب مارکت

سیستم گارد وب مارکت از محصول شما در مقابل هرگونه تلاش برای کپی برداری محافظت می کند و آن را در مقابل سودجویان بیمه می کند

بهتر دیده شوید

با ساخت فروشگاه خود در سایت وب مارکت محصولات خود را به بهترین شکل ممکن معرفی کنید و آن را در مقابل چشم خریداران قرار دهید

به کمک وب مارکت درآمدزدایی کنید

اگر توسعه دهنده وردپرس هستید با ثبت نام به عنوان توسعه دهنده در وب مارکت از فروش محصولات خود به درآمد رویایی مد نظر خود دست پیدا کنید.

تیم پشتیبان توسعه دهندگان وب مارکت در هر مرحله از رشد در کنار شماست و نقش حمایت‌گر و تسهیل‌گر را ایفا میکند. تسهیلات ژاکت برای توسعه‌ دهندگان شامل تبلیغات گسترده برای محصولات با کیفیت و مشاور منظم در راستای بهبود کیفی است.

برای ساخت فروشگاه و شروع فروش محصولاتتان از طریق وب مارکت همین حالا شروع کنید

وب مارکت معتبرترین مارکت برای خرید قالب،سورس،دوره آموزشی و … می باشد. جدیدترین های قالب وردپرس راستچین و فارسی با پشتیبانی و بروزرسانی.